Save the Horses, Sara! (Sara, #2) Anna Sellberg

ISBN: 9788259111500

Published:

Hardcover

152 pages


Description

Save the Horses, Sara! (Sara, #2)  by  Anna Sellberg

Save the Horses, Sara! (Sara, #2) by Anna Sellberg
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 152 pages | ISBN: 9788259111500 | 5.49 Mb

Urazili jsme po štěrkové silnici jen několik desítek metrů, když se Fandango nečekaně zastavil a zvedl hlavu. Dolehl k nám hluk motorů. Vzápětí se ze zatáčky vynořily dva zelené vozy a s hřmotem se k nám přibližovaly!

Bleskově jsem pobídla Fandanga,MoreUrazili jsme po štěrkové silnici jen několik desítek metrů, když se Fandango nečekaně zastavil a zvedl hlavu. Dolehl k nám hluk motorů. Vzápětí se ze zatáčky vynořily dva zelené vozy a s hřmotem se k nám přibližovaly! Bleskově jsem pobídla Fandanga, aby uskočil k okraji úzké silnice. Zprvu nechápal, co po něm chci. Se strachem v hlase jsem vykřikla a vší silou jsem mu zaryla paty do boků. Fandango konečně zareagoval a skočil do mělkého příkopu při kraji silnice. Camigo a Sofie nás bez váhání následovali. Ve zlomku vteřiny se oba nákladní vozy hlučně přehnaly okolo a minuly nás jen o vlásek.

Záhy nám zmizely z očí v oblaku prachu a písku…Na břehu jezera uvidí Sára kaštanového hřebce. Je velice plachý a má strach z lidí – navíc jsou na jeho těle patrné známky týrání. Sára si je jistá, že ji hřebec mlčky žádá o pomoc. Jak se ale u jezera ocitl? Souvisí to nějak s krádeží deseti cenných jezdeckých koní, kteří nedávno zmizeli z velké chovné stáje v zahraničí? Sára se rozhodne, že s pomocí svého kamaráda záhadu vyřeší. Nebude však už příliš pozdě?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Save the Horses, Sara! (Sara, #2)":


allnitegraphics.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us