İki kere İntro: Patti Smith ile Yolda Michael Stipe

ISBN:

Published: 2015

Paperback

128 pages


Description

İki kere İntro: Patti Smith ile Yolda  by  Michael Stipe

İki kere İntro: Patti Smith ile Yolda by Michael Stipe
2015 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 128 pages | ISBN: | 9.21 Mb

Bu kitapta Mike Stipe, Patti Smithin saçlarını örüyor...Türkiyede bütün konserlerini dolup taşan Patti Smith aynı zamanda Türkçe okurun başta Çoluk Çocuk olmak üzere kitaplarına da büyük ilgi gösterdiği bir sanatçı.Smith 1980 yılında, gitarist FredMoreBu kitapta Mike Stipe, Patti Smithin saçlarını örüyor...Türkiyede bütün konserlerini dolup taşan Patti Smith aynı zamanda Türkçe okurun başta Çoluk Çocuk olmak üzere kitaplarına da büyük ilgi gösterdiği bir sanatçı.Smith 1980 yılında, gitarist Fred Smithle evlenir, iki çocuk doğurur ve 1980li yılları müzikten ve özellikle sahneden uzak geçirir.

Ancak 1995 yılında büyük bir aşkla bağlı olduğu eşini ani bir ölümle kaybeder.Bunun üzerine eski dostu Allen Ginsberg ve o sıralarda arkadaş olduğu, büyük hayranı olan Michael Stipe tarafından sahneye dönmeye ikna edilir ve Bob Dylanla birlikte turneye çıkar.

Yaşı elliye dayanmıştır, uzun zamandır canlı performans yapmamıştır... Michael Stipe turneyi ve Pattiyi fotoğraflar. Kitabın metinlerini ise William Burroughs, Oliver Ray, Paul Williams, Jutta Koether, Tom Verlaine, Thurston Moore, Jem Cohen, Liso Robinson, Lenny Kaye, Kim Gordon ve Frances Yauch yazar. Ortaya Patti Smith hayranlarının mutlaka edinmesi gereken, koleksiyonluk bir kitap çıkar.Kitaptan…Michael Stipela 1995te Michiganda tanıştım. 14 Şubatta beni İspanya Barselonadan aramıştı. Onu tanımıyordum ama, aşkımın ölümünden haberdar olduğu için yalnızlığımı tahmin etmiş ve Sevgililer Günümü kutlamak için aramıştı.

Bu ilk konuşmamız ve benim için bir yabancı olduğu son konuşmamızdı.(Tanıtım Bülteninden)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "İki kere İntro: Patti Smith ile Yolda":


allnitegraphics.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us